آموزشی, عمو نوشت ها

با این چسب، تنه ی درختم میتونی بچسبونی!

صبح پاشدم دیدم تابلوی چسبیجات افتاده زمین ولی خدارو شکر از یه جایی شکسته بود که میشد به راحتی با چسب چوب چسبوندش

شاید این سوال تو ذهن تو ایجاد شده باشه که تابلوی چسبیجات چیه دیگه، خب داستانشو بهت میگم

تابلوی چسبیجات هدیه یکی از فالوور های عزیزم بود که زحمت کشیده بودن لوگوی چسبیجاتو روی بوم نقاشی نقاشی کرده بودن

یه قاب چوبی خیلی شکیل داشت که رنگش سیاه بود و رگه های طلایی توش کار شده بود، جنس چوبش خیلی خوب بود ولی به شدت سنگین بود، قبل از اینکه بخوام نسبش کنم کلی فکر کردم که با میخ بزنم یا با چسب و در آخر با سه تا میخ زدمش به دیوار که بتونن سنگینی این تابلورو تحمل کنن. زدمش به دیوار و اون لحظه خوبم وایساده بود اما همونطور که دیدین صبح که پاشدم افتاده بود زمین.

برای چسبوندن چوب همه میدونیم که هم چسب 123 میتونه بچسبونتش هم چسب چوب اما همونطور که گفتم این تابلو خیلی سنگین بود و به همین دلیل چسب چوب گزینه خیلی بهتری بود از چسب 123 که شکننده ست.

رفتم از اتاق کارم یه چسب چوب آوردم ، بچه ها چسب چوب انواع و اقسام داره و غلظت هاشون متفاوته و قیمت هاشونم خیلی فرق داره. راستی همین وسط بهت بگم که اگر خواستی با چسب  چوب کار کنی حتما از من بپرس تا راهنماییت کنم چسب مناسبو بخری.

با چسب چوب سعی کردم اون دو تا تیکه چوبی که خیلی کوچیک شکسته بودو به هم بچسبونم اما چسب چوب یه خورده طول میکشه تا خشک بشه، حدودا 15 دقیقه، به همین خاطر اون دو تا تیکه کوچیکو با چسب 123 چسبوندم و تیکه های بزرگو با چسب چوب. بعد چسب چوبو کلا زدم روش تا اون رگه های چوبی که شکسته بودو کامل پر کنم بعد گذاشتم چسب کاملا خشک بشه و با رنگ و قلم مو مشکی کردم و قاب مثل روز اول نو شد.

چالش بعدی این بود که قابو چجوری بچسبونم به دیوار که دیگه نیفته. از اونجایی که دیگه خسته شده بودم و ذهنمم دیگه کشش نداشت تابلورو کاملا با چسب 123 چسبوندم به دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.